Aktualności


Świątecznych kartek czar...

2019-12-01

W odpowiedzi na zaproszenie do wykonania "Bożonarodzeniowych kartek świątecznych" zostało złożonych 40 prac - kartek wykonanych przez dzieci przebywające w rodzinnej pieczy zastępczej i ich przyjaciół. Te piękne prace wraz z życzeniami świątecznymi zostaną przekazane osobom i instytucjom współpracującym w obszarze pieczy zastępczej. Wszystkim dziękujemy i już teraz życzymy "Wesołych Świąt" !
Kartki zostały zaprezentowane podczas spotkania gwiazdkowego w dniu 29 listopada br., a wszyscy ich wykonawcy otrzymali drobne upominki.
Foto: PCPR w Rawiczu.

Dołączona galeria:

nazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlana

  Powiatowy Dzień Integracji 2019

  2019-11-19

  W dniu 15 listopada br. odbyła się IX edycja Powiatowego Dnia Integracji (PDI). W tym roku spotkaliśmy się w gościnnych progach Gminy Jutrosin, a organizatorem wiodącym było Stowarzyszenie Dzieci i Osób Niepełnosprawnych w Jutrosinie. Tematem przewodnim tegorocznego PDI była setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości.

  czytaj całość publikacji "Powiatowy Dzień Integracji 2019"

  Dołączona galeria:

  nazwawyswietlana

   Uwaga Studenci! zmiana druków wniosków-Moduł II- pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym.

   2019-09-23

   W związku z kolejną aktualizacją naboru wniosków w Module II - pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym poprzez system SOW (nabór elektroniczny) i obsługą wniosków składanych w wersji papierowej (wprowadzenie danych do systemu SOW) wprowadza się ujednolicony wzór wniosku.
   Termin składania wniosków na semestr 2019/2020 upływa z dniem 10-10-2019r.

   Dołączone pliki:


   Pomoc w zakupie protezy lub w utrzymaniu sprawności technicznej takiej protezy - formularze dla oferentów/wykonawców - wystawców dokumentów (Aktywny samorząd - Moduł I/C/3-4.

   2019-08-12

   PFRON mając na względzie eliminowanie nieczytelności dokumentów oraz usprawnienie procesu opiniowania wniosków i rozliczania udzielonej pomocy w ramach Modułu I, Obszar C, zad.3-4 przygotował aktywne wzory formularzy stosowanych w ramach ww obszarów dot. przedkładanych specyfikacji i kosztorysów.
   Aktywny formularz Specyfikacja i kosztorys do wypełniania przez oferentów/wykonawców jest dostępny poniżej oraz znajduje się pod adresem:
   www.pfron.org.pl
   Ww. dokumenty należy wypełniać w wersji elektronicznej, po wydrukowaniu, dokument należy opatrzeć datą, pieczęcią i podpisem wystawcy. Należy go przedłożyć Realizatorowi programu wraz z rozliczeniem udzielonego dofinansowania, dokument będzie analizowany przez eksperta PFRON podczas drugiej wizyty.

   Dołączone pliki:


   Pomoc przy zakupie wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym (Aktywny samorząd - Moduł I/C/1)!

   2019-08-12

   Wynikiem aktualizacji zadań dofinansowywanych w ramach Pilotażowego Programu "Aktywny samorząd" możliwym jest aktualnie uzyskanie pomocy w zakupie wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym - Moduł I, obszar C, zadanie nr 1.
   więcej:www.Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (programy,projekty)


   Uwaga Studenci - nabór wniosków o dofinansowanie poprzez platformę SOW ! (Pilotażowy Program

   2019-08-12

   Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Rawiczu informuje, że z dniem 01 września br. nastąpi zmiana w sposobie składania wniosków na dofinansowanie w ramach Pilotażowego Programu „Aktywny Samorząd” Moduł II.
   Wnioski będą przyjmowane w wersji papierowej lub elektronicznej poprzez platformę internetową SOW (System Obsługi Wsparcia).
   Wnioski w wersji elektronicznej należy składać w terminie od 01 września 2019r. do 10 października 2019r. poprzez platformę SOW pod adresem www.sow.pfron.org.pl
   Podstawowym i jedynym wymaganiem w celu spełnienia warunku zapewnienia ogólnokrajowego zasięgu jest dostęp do sieci internetowej. Pełne korzystanie z Systemu wymaga posiadania narzędzia autoryzacji – uwierzytelnienia przez profil zaufany na platformie ePUAP lub przy pomocy kwalifikowalnego podpisu elektronicznego.

   czytaj całość publikacji "Uwaga Studenci - nabór wniosków o dofinansowanie poprzez platformę SOW ! (Pilotażowy Program "


   Informacja.

   2019-08-12

   Informujemy, że dnia 16 sierpnia br. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Rawiczu będzie nieczynne.
   Zobacz także: archiwum"Aktualności" (archiwum)...

   przejdź do góry...

   Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Rawiczu. ul. Dworcowa 1, 63-900 Rawicz, tel./faks: 65-546-4333, 65-546-7375

   Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji